Yılları aşan yangın kapısı üretimi tecrübemizle siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak için yüksek düzeyde performans göstermekteyiz. Yaptığımız her işte kaliteyi ve güveni son derece önemsiyoruz. Müşterilerimizle olan ilişkimiz karşılıklı alışverişten öte güven üzerine kuruludur.

Hakkımızda

Maltepe Demir Çelik Servisi Merkezi bünyesinde markalaşan ECR Door, yeniliği, teknoloji, estetik ve tecrübe ile birleştirerek dünya standartlarında Yangın Kapıları üretmektedir. ECR Door kendi markası ile Yangın Kapısı sektöründe hızlı ve emin adımlarla sektörde öncü olmayı hedeflemektedir.

ECR Door, 1971 yılında kurulan Maltepe Demir Çelik Servisi Merkezi’nin kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile sektördeki tecrübesinin bütünlüğünü esas alarak kurulmuştur.

Sektörde lider firmalar arasındaki yerini koruyarak kalitede öncü bir rol üstlenen Maltepe Demir Çelik Servisi markası olan ECR Door, hizmet alanında yenilikleri daha ileri seviyelere ulaştırmak müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda hizmet vermek için başlattığı yolculuğunu Yangın Kapı sektörünün her aşamasına yaymayı ve daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Bu kapsamda ECR Door Yangın Kapıları, sektörde yerleşmiş olan konumunu zirveye ulaştırmak amacı ile sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile hayatın her anını yaşanabilir kılmak ve var olan güzelliklerden yaşam standartlarımızı yükseltecek yeni değerler ortaya çıkarmak ve daha güvenli yaşam alanı sunmak amacı ile teknik kadrosu satış ve satış sonrası destek ekibi basta olmak üzere bütün çalışanlarıyla müşterilerine ve iş ortaklarına hem iç hem dış pazarlarda en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.

Sadece yangın kapısı değil, yangına dayanıklı kapılar da üretiyoruz.

Vizyonumuz

Sektörün önderliği ve teknolojinin tüm olanakları ile keşif, teklif ve teknik servis süreçlerinde uluslararası standartlarımızı geliştirerek yeniliklerin öncüsü olmak ve üstün nitelikli hizmet sunmak.

Misyonumuz

Yüksek beklentilere yüksek düzeyde cevap verecek estetik ve kalite çizgisini sunmak; müşteri adına düşünen ve titizlikle çalışan bir ekiple son derece başarılı bir hizmet anlayışı sunarak farklılaşmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı her zaman memnun eden, bölgesinde ve dünyada öncü olma hedefimizi; sahip çıktığımız şirket değerlerimizle belirliyoruz.

SİZLERE VE HAYATINIZA VERDİĞİMİZ ÖZEN NETİCESİNDE
KALİTELİ İŞLER ÇIKARMANIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ!

Videoyu oynat

BİZİ ARAYIN

0850 888 1717

Adres:Tavşancıl Mahallesi, Çember Sk. No:4, 41455 Dilovası/Kocaeli

Copyright © 2023 ECRDOOR. All Rights Reserved.