KALİTE POLİTİKAMIZ

Yangın kapısı denilince hiç şüphesiz akla yangın anında dumanların ve alevlerin insanların bulunduğu tarafa geçmesini engelleyen ürünler gelir. Kitabi bilgi olarak tanıma böyle olsa da Türkiye için konuşmak gerekirse yangın kapıları son yıllara kadar mekanlarda sadece aksesuar olarak kullanılıyordu ülkemizde popüler mekanlarda yangın felaketi meydana geldikten sonra itfaiye ve bakanlıklar tarafından yangın kapısı kullanım yönetmelikleri oluşturuldu. Bu yönetmeliğe göre artık Türkiye içerisinde yer alan tüm yangın kapıları belirli bir standardize edilmiş hale geldi. bizler de yangın kapısı sektöründe yer alan firmalar olarak ürettiğimiz ürünleri piyasaya sunmadan önce bu yönetmelikleri detaylı bir şekilde gözden geçirdikten sonra çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve dayanarak gelişen dünya teknolojisinde kısa bir süre içerisinde ayak uydurmak genç ve dinamik çalışanlarımız ile birlikte mümkün olmaktadır. 1971 yılından beri çalıştığımız yangın kapısı sektöründe işimizi severek ve tam donanımlı bir şekilde yapmaktayız.

ECR Door olarak yangın kapısı alanında önümüzdeki yıllarda hedef olarak belirlediğimiz nokta, dünyaya açılmak ve yerli sermaye ile kurduğumuz şirketimizin ürünlerini tüm dünyaya tanıtmaktır. Bu konuda büyük bir özveri ile çalışmak kaçınılmaz bir koşuldur. Bizler de özveri ile çalışmanın getirdiği konumu korumak ve daha ileri projelerle birlikte çalışmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bitirdiğimiz projeler, ürettiğimiz ürünler ve kurduğumuz samimi müşteri ilişkileri işimize ne kadar çok değer verdiğimizin bir kanıtıdır aslında.

Kuruluş yılımız olan 1971 senesinden beri tüm Türkiye için tam donanımlı ve teknolojik yangın kapıları üretimi kaliteli bir şekilde bizim firmamızda yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda insanların can ve mal güvenliği konusunda çeşitli araştırmalar yaparak kendimizi bu sektörde dünya yüzeyinde en üst noktaya taşıyacağımıza eminiz.

BİZİ ARAYIN

0850 888 1717

Adres:Tavşancıl Mahallesi, Çember Sk. No:4, 41455 Dilovası/Kocaeli

Copyright © 2023 ECRDOOR. All Rights Reserved.