ECR Door 2 – YANGIN KAPISI ÖNEMİ

Yangın kapısı adından da anlaşılacağı üzere olası bir yangın felaketinde insanların can ve mal güvenliğini korumak adına  birtakım teknolojik çalışmalar sonucunda üretilerek piyasaya sunulan ürünlerdir. Yangından en az hasarla çıkabilmek adına kaliteli yangın kapıları üretimini gerçekleştiriyoruz. ECR Door firması olarak tüm Türkiye’de yangın kapısı üretiminde 1 numaralı konumumuzu korumaya devam etmekteyiz. Yaptığımız her işin hakkını vererek yapıyoruz ve yangın gibi önemli bir konuda insanların almaları gereken tüm önlemleri edinmelerine yardımcı oluyoruz. Firma olarak üzerimize düşen sorumluluğu yaptığımıza inanıyoruz ve yılların verdiği tecrübe göre hareket ediyoruz. Yangın kapıları ürünlerimizde gösterdiğimiz titizlikten dolayı başarımız günden güne artıyor.

Yangın Kapısı Kavramı İnsan Sağlığı İçin Neden Önemlidir?

Olası bir yangın felaketinden sonra yangın alanını en kısa sürede zararsız bir şekilde terk etmek için yangın kapısı kullanımı şarttır. Bunun için yangına uzun süre dayanıklı ve kaliteli yangın kapısı tercih etmeniz gerekmektedir. İşte tam bu noktada ECR Door firması olarak bizler devreye girmekteyiz. Tabii ki böyle bir felaketten en az hasarla kurtulmak için birçok yangın kapısı firması araştırması içerisine girebilirsiniz. Bizler sizlere bu noktada yardımcı oluyoruz ve ürettiğimiz kaliteli ürünlere sonuna kadar güveniyoruz.

İnsan sağlığını önemsediğimiz için ve insanların mallarına herhangi bir zarar gelmemesine önem verdiğimiz için yangına dayanıklı yangın kapıları üretimi konusunda dünyada öncü marka olma yolunda ilerliyoruz. Yangından oluşabilecek gaz ve duman bulutundan en az seviyede etkilenerek çıkmak için ürettiğimiz yangın kapılarına göz atmanın sizin yararınıza olacaktır. Çok çeşitli kullanım alanları olan yangın kapılarının özellikleri de en az rengi ve hammaddesi kadar önemlidir. Örneğin kolay açılabilir olması ve yangına uzun süre dayanması önemli avantajlardır. Kalabalık bir ortamda kullanılacaksa çift yönlü açılan yangın kapıları kullanılması daha faydalıdır. Bu sayede insanlar minimal düzeyde can ya da mal kaybına uğrarlar.

Yangın Kapısı Çeşitleri

Yangın kapıları yangına uzun süre dayanabilen ve yangın anında oluşabilecek zehirli gazların minimal düzeyde sızdırma özelliğine sahip ürünlerdir. Hayati bir öneme sahip olduğu için yangın gibi bir felakette cankurtaran olarak görev alabilir. Bu nedenle yeni çıkan yangın kapısı yönetmeliğine göre insanların toplu bir şekilde yaşadığı her kapalı alanda yangın kapısı olması şartı getirilmiştir. Durum böyle olunca insanların bulunduğu alanın büyüklüğüne göre çok değişik tiplerde yangın kapısı üretme ihtiyacı doğmuştur. Bizler de firma olarak müşterilerimizin taleplerine karşılık vermekteyiz.

Yangın kapısı çeşitleri kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. İnsanların ekonomik durumları da bu ürünleri tercih etmeleri konusunda onlara yol gösterici olmaktadır. Bizler firma olarak en kaliteli yangın kapılarını en düşük maliyette ve yerli sermaye ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Panik barlı yangın kapıları müşterilerimizin isteğine göre tek kanat veya çift kanat olarak üretilmektedir. Panik barlı bu kapılar montaj edildikleri yerde çok kolay bir şekilde yangın anında açılabilir düzeydedir. Olası bir yangın anında insanlar yangın kapısının bu özelliğinden faydalanarak herhangi bir ekstra çaba göstermeden kolayca kapıyı açarak alanı terk edebiliyorlar. Bu özelliğinden dolayı panik barlı yangın kapıları en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yerini almıştır.

Cam yangın kapıları estetik özelliğinden dolayı yangına oldukça dayanıklı olması sebebiyle müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Şeffaf bir şekilde her iki tarafı daha gösterdiği için insanlar tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Yangın yönetmeliğine göre üretilen cam yangın kapıları ürünlerimiz yangına en az 120 dakika dayanır.

Menfezli yangın kapıları tek menfez veya çift merkez şeklinde üretimi yapılmaktadır. Müşterilerimizin isteğine göre menfez sayısı değişmekte ve yangın kapısı boyutları da yine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ayarlanmaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatları

Yangın kapısı ihtiyacınız varsa doğal olarak birçok firma ile araştırma içerisine girebilirsiniz. Farklı fiyat aralığı göreceğiniz için kaliteli yangın kapısını tercih etme konusunda kafanız biraz karışabilir. Firma olarak bizim ürettiğimiz yangın kapıları yerli sermaye ile piyasaya sunulduğu için diğer yangın kapılarını oranla hem kaliteli hem de daha ekonomik olmaktadır. Atölyelerimizde yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucunda çeşitli modellerde ürettiğimiz yangın kapıları ürünlerimiz her bütçeden müşterimize cevap verecek şekilde sizlere sunulmaktadır. Hammaddesinden tutun da yangın kapısının rengine kadar birçok özellik yangın kapısı fiyatları üzerinde rol belirleyici olarak yer almaktadır. Müşterilerimizin isteklerine göre hareket ettiğimiz için firmamızın ürettiği yangın kapılarında dudak uçuklatan rakamlar yer almamaktadır.

Üretim aşamasında yangın kapısı ürünleri oluşana kadar fiyatı belirleyen esas faktör işçilik ve firmanın gösterdiği kalitedir. Tüm Türkiye’de en iyi malzemeye en ekonomik fiyatlara bulabileceğiniz tek firma olarak bizler bu işi yıllardır yapmaktayız. Çalışan personellerimiz ile beraber gece gündüz demeden yangın kapısı sektöründe var olmanın sevincini yaşıyor ve müşterilerimizin güvenliğini sağlama konusunda her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Firma olarak Türkiye genelinde yangın kapısı fiyatları konusunda da ekonomik olduğumuzu düşünüyoruz ve kullanıcılarımıza kaliteye ucuz bir şekilde sunuyoruz.

BİZİ ARAYIN

0850 888 1717

Adres:Tavşancıl Mahallesi, Çember Sk. No:4, 41455 Dilovası/Kocaeli

Copyright © 2023 ECRDOOR. All Rights Reserved.